603 589 720
turnovský specialista na okna turnovský specialista na okna
přívětivé ceny přívětivé ceny
záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
vyrobeno v ČR vyrobeno v ČR
 

Garážová vrata

Dodáváme a montujeme garážová vrata od renomovavé společnosti Kružík, která jsou vyráběna vždy na míru, kvalitně provedena osazena značkovými prvky - například špičkový pohon zn. Marantec, který poskytuje dostatečnou sílu pro opakované otvírání a díky kterému se vrata otvírají velmi tiše. Standardně se ke každému pohonu dodává jeden dálkový ovladač.

Výrobou garážových vrat se společnost KRUŽÍK s.r.o. zabývá již více než 20 let. Důkazem kvality našich garážových vrat je záruka až 11 let, kterou poskytujeme jako jediní na trhu. Všechna námi dodávaná garážová vrata jsou vyrobena přesně na míru. Garážová vrata lze rozdělit na několik typů. Mezi ty nejpoužívanější patří sekční garážová vrata, posuvná garážová vrata dvoukřídlá garážová vrata a rolovací garážová vrata. Každý typ garážových vrat má svá specifika a výhody. Prohlédněte si naši nabídku garážových vrat a vyberte si ta pravá.

 

Typy garážových vrat


Sekční garážová vrata

 1. Nejdelší záruka na trhu 11 let
 2. Nejširší nabídka imitací dřeva a barevných fólií
 3. Výborné tepelně-izolační vlastnosti
 4. Sekce vždy o tloušťce 40mm


Sekční garážová vrata jsou v dnešní době nejpoužívanějším typem garážových vrat. Vrata jsou složena ze sekcí o výšce 500 nebo 610 mm, které vyjíždějí ve vodicích kolejnicích pod strop. Sekční garážová vrata mohou být vybavena motorem s dálkovým ovládáním a příslušenstvím, jako jsou integrované vstupní dveře, různé druhy okének, madla, kliky a dalšími prvky.


Posuvná garážová vrata

 1. Možnost částečného otevření
 2. Průjezdná výška zůstává zachována
 3. Luxusní hliníkové kování
 4. Vždy přesně na míru


Posuvná garážová vrata jsou zajímavou alternativou ke klasickým sekčním, dvoukřídlým nebo rolovacím vratům. Posuvná vrata je možné otevřít také jen částečně pro pohodlný průchod osob a ušetřit tak i nemalé náklady na energie. Instalací posuvných garážových vrat navíc nedojde ke snížení průjezdné výšky otvoru.


Dvoukřídlá garážová vrata

 1. Kvalitní hliníkové profily i s přerušeným tepelným mostem
 2. Panty seřiditelné ve 3 osách
 3. Montáž je možná i bez ostění a nadpraží
 4. Možnost použití prosklení izolačním dvojsklem s různými dekory


Dvoukřídlá garážová vrata s přerušeným i s nepřerušeným tepelným mostem představují zajímavou alternativu ke klasickým sekčním, rolovacím nebo posuvným vratům. Jsou ideální do garáže s minimálním ostěním a nadpražím. Montáž dvoukřídlých garážových vrat probíhá vždy do otvoru. Garážová dvoukřídlá vrata je možné doplnit pevným nadsvětlíkem nebo použít zasklení pomocí hliníkového příčníku.


Rolovací vrata

 1. Výroba vždy přesně na míru
 2. Možnost instalace před i za otvor
 3. Minimální nároky na prostor
 4. Hliníkové provedení zaručuje dlouhou životnost bez koroze


Rolovací garážová vrata KRUŽÍK jsou lehká, pevná a tichá. Zabírají minimum místa a nevyžadují dodatečný prostor při otevírání, takže je lze namontovat do libovolného prostoru. K výrobě garážových rolovacích vrat používáme vysoce kvalitní hliníkové lamely s polyuretanovou výplní. Všechna vrata vyrábíme přesně na míru. Pro automatizaci rolovacích vrat používáme kvalitní pohony značky Somfy a Dooya.

 

Designy garážových vrat

 

Vrata design lamela

Garážová vrata s designem lamela jsou představitelem klasického designu a tradičním původním typem vrat. Díky jasným liniím se hodí ke každému typu domu a zdiva. Lamelová vrata jsou standardně dodávána v bílé barvě. Na přání zákazníka je možno použít jakoukoli barvu dle vzorníku RAL nebo imitaci dřeva v provedení zlatý dub, tmavý dub a mahagon, jejichž povrchová úprava je zvýrazněna strukturou dřeva woodgrain. Použití hladké lamely umožňuje aplikaci technologie kašírování panelu, což výrazně rozšiřuje nabídku imitací dřeva i barevných odstínů.

Ukázky lamelových vrat (všechny dekory vrat na prodejně).

 

Vrata design kazeta

Kazetová vrata jsou po mnoho let v oblibě pro svůj charakteristický vzhled, který doplňuje architekturu Vašeho domu. Představují klasický design a jsou nejvhodnějším typem pro použití dekorativního prosklení. Jsou dodávána vždy se strukturou dřeva woodgrain a to jak standardně v bílé barvě, tak při volbě barvy dle palety RAL i imitací dřeva v provedení zlatý dub, tmavý dub a mahagon.

Ukázky kazetových vrat(všechny dekory vrat na prodejně).

 

Vrata design drážka

Garážová vrata se středovou drážkou jsou stále vyhledávanějším představitelem moderního designu garážových vrat. Jejich předností je praktičnost a jednoduchost. Středová drážka vytváří opticky jasné a pravidelné linie a tím doplňuje moderní design Vašeho domu. Na panel se středovou drážkou, který je buď hladký nebo se strukturou woodgrain, lze aplikovat širokou škálu barev dle vzorníku RAL. Vrata se středovou drážkou se výborně hodí pro použití technologie kašírování. Při výběru kterékoliv imitace dřeva nebo barevné fólie je panel vždy hladký.

Ukázky drážkových vrat (všechny dekory vrat na prodejně).

 

Vrata design drážka

Toto provedení vrat si svým moderním a luxusním vzhledem získává stále více příznivců. Vrata vyrobená z panelů bez prolisů doplňují moderní architekturu stavby. Výhodou je jednoduchost, praktičnost a snadná údržba. Hladký design umožňuje aplikaci široké škály barev dle vzorníku RAL a všech imitací dřeva i barevných fólií při využití technologie kašírování. Tato varianta je ideální pro využití nerezových dekorů a nejrůznějších tvarů designových okýnek.

Ukázky drážkových vrat (všechny dekory vrat na prodejně).