603 589 720
turnovský specialista na okna turnovský specialista na okna
přívětivé ceny přívětivé ceny
záruka přímo od výrobce záruka přímo od výrobce
vyrobeno v ČR vyrobeno v ČR
 

O společnosti OTHERM Turnov

 

Jsme rodinná firma, která v Turnově působí již od roku 2007. Dodáváme a montujeme špičková česká okna od firmy OTHERM, která splňují ta nejvyšší kritéria v konkurenci s napodobeninami oken, která se jen jako okna tváří.


V průběhu našeho fungování jsme zkoušeli montovat i okna jiná, která svou cenou lépe konkurují okolním dodavatelům. Po určité době jsme zjistili, že ta levná okna samozřejmě jsou cenou velice přijatelnou, ale kvalitou je to horší ne-li nevyhovující. Rozhodli jsme se touto cestou dál nepokračovat a budeme dodávat pouze okna, která mají barevnou stálost, nepraskají a nekroutí se.

V průběhu roku 2012 jsme ve větší míře zaznamenali zájem o dřevěná, nebo chcete-li o euro okna. Tato okna jsou velice kvalitní jak v provedení, tak stálosti barev. Máme u zákazníka ověřeno, že barva je stálá i po 15-ti letech. Vzhledem k tomu byla u těchto oken za dodržení určitých podmínek navýšena záruka z pěti na sedm let. Dále jsme schopni dodat okna do památkových staveb a okna vyrobit dle Vaší poptávky. V této době jsme schopni vám také dodat okna špaletová. V případě požadavku zákazníka dodáme okna v barvě shodné i se sekčními vraty a dále můžeme dodat a namontovat oplocení parcely provedení z hliníkových profilů, samozřejmě ve stejné barevné škále jako .

 

Jsme tu pro Vás! Přijďte se podívat na naši vzorkovou prodejnu, kde Vám vše vysvětlíme a řekneme, proč vyměnit Vaše stará okna zrovna za ta naše. Myslíme si, že cena u výměny oken celého domu není až tak podstatná, nutné je si uvědomit jak dlouho ta okna chci v domě mít a užívat je.

Pro Vaši spokojenost je lepší si schůzku dohodnout po telefonu a to i na dobu, kdy máme zavřeno - třeba v sobotu a v neděli.

Těšíme se na vaší návštěvu!

Hana a Jiří Najmanovi

 

  Kontaktujte nás

 

+420 603 589 720 
  +420 603 179 007  
turnov@otherm.cz

 

 

 Navštivte nás

 

Nádražní 1063, Turnov


pondělí až pátek 
9:00 - 15:30

Cenová kalkulace
ZDARMA

do 24h Vás kontaktujeme

Poptávka